Контактний тел/факс: (цілодобово)
Viber (+38-050) 372-77-02
info@kamion.uz.ua
Головна Зворотній зв'язок Карта сайту
Мережа магазинів автозапчастин для вантажних автомобілів
Ужгород Мукачево Заріччя Хуст Тячів

 

Змінено адресу філії:

 м.Тячів, 
вул. Армійська, 118


Завітайте
до наших магазинів
та автосервісу!

 

Мастила


Ваш двигун - це складний механізм із сотнями рухомих деталей, що працюють у широкому діапазоні температур і навантажень. Обране вами моторне масло повинне витримувати ці навантаження і захищати двигун від зносу, корозії, утворення нагару та відкладень. В нашому асортименті представлені мастильно-змазувальні матеріали таких відомих виробників як Mobil Delvac, Teboil, Mol.

Каміон ЛТД є офіційним представником торгової марки Teboil в Закарпатті. Робота з прямими представниками провідних європейських виробників мастильно-змазувальних матеріалів дозволяє гарантувати високу якість наших товарів і разом з тим забезпечити доступні ціни для наших клієнтів.


Поради щодо вибору моторного масла

   Використання моторних мастил з відповідними інтервалами заміни мастила та масляного фільтру - вирішальний фактор для підтримкм високих робочих якостей двигуна.

Вибір моторного мастила для вантажного автомобіля потрібно проводити, керуючись перш за все економічною точкою зору.

Поділимо всі вантажні автомобілі на чотири великі категорії.

1 категорія - нові вантажні автомобілі. У них зазвичай є гарантія і питання, яке мастило туди заливати - для володаря, як правило, не актуальне.

2 категорія - вантажні автомобілі з строком експлуатації 1-5 років

3 категорія - вантажні автомобілі (експлуатація 5-10 років)

4 категорія - вантажівки страші 10 років

2 категорія автомобілів - для них найвигіднішим буде використання синтетичного мастила. Витрати на ГСМ збільшаться, проте володар буде захищений від проблем з двигуном навіть при сильних морозах. Набагато збільшується робочий ресурс двигуна і КП, рідше стає і інтервал заміни мастила. Скажімо, якісне синтетичне мастило - інтервал заміни - 120 тис. км., а в разі мінерального мастила 20-30 тис. км. - характерний приклад економії. Зрозуміло, інтервал заміни масла у кожному конкретному випадку буде різним.

Коли вантажівці більше 5-ти років, то їй потрібна часта доливка мастила. Якщо автомобіль у хорошому стані, то для нього підійде мастило на основі високоякісних базових масел. Відповідний приклад подібного продукту - Mol, TEBOIL з прекрасним співвідношенням ціна/якість. Дане моторне мастило має високі робочі властивості: добре збалансована система присадок - застава захисту від окислення і корозії; чудову працездатність демонструють і сучасні дизельні і бензинові двигуни і більш старі зразки. Моторне мастило  також показує сильні низькотемпературні властивості.

На вантажні автомобілі, старші 10-ти років,перш за все потрібно подивитися технічному спеціалісту або механіку - якщо автомашина в поганому стані, то слід використовувати дешевше мастило, оскільки вам прийдеться регулярно доливати мастило. Але якщо "ветеран" готовий прорацювати ще декілька років - використовуйте той тип мастил, який ми радили для попередньої, 3-ї категорії.

Підведемо підсумок сказаному: якщо у вас новий, хороший вантажний автомобіль, то не економте, сміливо заливайте синтетичне мастило -недешева вартість окупить себе. У випадку, якщо у вас вантажівка старше 5-ти років - скоріш за все вам небажано заливати синтетичне мастило. Для такої категорії важливим продуктом є економічний Mobil, який зарекомендував себе надійно і має офіційне одобрення MB, MAN, Volvo, Renault.MobilMolTeboil


 
Наші цілодобові телефони :
(+38-050) 372-63-19
(+38-0312) 66-01-65
E-mail: info@kamion.uz.ua
Поштова адреса:
89425, Україна,
Закарпатська область, Ужгородський р-н,
с. Баранинці, вул. Об'їзна, 11
Розробка сайту - CrafIT.com